Школа-сад №2 Заря

4429 просмотров

Город Николаев
Адрес ул. Южная 51 корп. А
Директор Кашинська Галина Витальевна
Рейтинг 3.96 согласно 25 0 оценкам
Отзывов нет, написать первым
Воспитатели / Учителя 4.40
Состояние комнат / классов 4.00
Руководство 3.60
Питание 4.40
Отсутствие коррупции 3.40
× Спасибо Ваше мнение учтено
Школа-сад №2 Заря
Николаев ул. Южная 51 корп. А

К сожалению у нас нет фотографий. Но вы можете это изменить :)


Розташований дитячий садок в центрі міста, тому дістатися сюди зручно будь яким видом міського транспорту.
У складі закладу функціонують 14 груп, в яких виховуються 264 дитини:
• 3 групи дітей раннього віку
• 3 групи дошкільного віку
• 2 групи логопедичні
• 2 групи з ЗПР
• 4 групи для дітей з порушеннями нервової системи та психіки
Це єдиний дошкільний заклад в області, який має групи дітей з загальним розвитком, тяжкими вадами мови та іншими проблемами психічного та інтелектуального розвитку.
Дитячий садок було відкрито в лютому 1978 року. Він розрахований на 320 дитячих місць, має 14 групових приміщень, в яких є окремі гральні та спальні кімнати. В дитячому садку є добре обладнані спортивний і музичні зали, кабінет психолога і медичний кабінет. За період існування цієї дитячої установи було випущено 7350 дітей, а також надано професійну допомогу близько 700 дітям, які мають тяжкі мовні порушення та інші патології.
Для дітей в групах загального типу створено всі умови для всебічного розвитку та формування особистості дитини. Малюки отримують якісну підготовку для подальшого навчання в загальноосвітніх школах.
Основним завданням роботи садка є збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дитини, розвиток її творчих здібностей, реалізація потенційних можливостей особистостей.
З дітьми, які мають проблеми розвитку (мовні, психічні, інтелектуальні) в системі, за спеціальними програмами проводиться корекційно-компенсаторна робота, що спрямована на виявлення та подолання їх недоліків. Кожна дитина всебічно обстежується, після чого складається індивідуальна учбова програма з урахуванням розвитку дитини. При цьому враховується емоційний та психічний стан дитини.
З дошкільнятами працюють педагоги з високим освітнім рівнем. З 32 фахівців – 24 педагоги мають вищу освіту, в тому числі, 14 – вищої категорії, 3 – першої. Всі інші мають середню педагогічну освіту.
33 роки колективом успішно керує Тимофєєва Олександра Олексіївна, відмінник освіти України. Високий рівень індивідуальної, корекційної і компенсаторної допомоги надають вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, психолог, педіатр, психіатр. В результаті їх кропіткої роботи, діти з вадами розвитку мають можливість навчатися в загальноосвітніх школах. Разом з цим батькам надається кваліфікована консультація про подальше навчання та виховання хворих дітей у спеціалізованих навчальних закладах та їх соціальна адаптація.
Якщо у Вас є проблеми з дитиною, розраховуйте на нашу допомогу!


Отзывы

Не допускаются угрозы, оскорбления, а также ссылки на другие ресурсы.

от имени
Используйте кнопки социальных сетей для того, чтобы не вводить имя. Комментарии от авторизированных пользователей более заметны и имеют выше рейтинг.
X

Жалоба на комментарий

Что не так?
Ваша жалоба принята и будет рассмотрен в ближайшее время.


Загрузка информера курс валют...